Отзывы о компании Інтернет-магазин "Дитяче містечко"
- Лариса В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ирина Ю.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все добре,тільки шкода що немає замірів
- Марія Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Сніжана Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Хорошаякість, швидко прийшли,,,,,,рекомендую👍👍❤️❤️
- Виктория Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Вікторія Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комплект прийшов дуже швидко, якість супер, з розміром проблем не виникло, продавець швидко зв'язався🙂
РЕКОМЕНДУЮ!!!!!! - Надія С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Юлія М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Велосипедки тоненькі, салатового кольору якраз як і шукали для неонової вечірки).
- Юлия Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Хочу залишити відгук. Забрала костюм лише із-за кольору, який ідеально підходить для фотосесії.
Розмір 110/116 звичайно носить сін і 116 навіть величенький, тут де 116/122 і він сидить впритул.
Тканина тонка і запах неприємний. Буду прати, можливо стане краще.
Резинка в штанах - то окремий треш. Син худий і вона така плотна, що потрібно ставити нову, це якщо буде бажання носити.
Стосовно ціні - повністю відповідає дешевій якості.
Пошив сам гарний, нитки не торчать і колір - єдині плюси.- Комментарий продавца
Доброго дня!
Дякуємо за покупку та ваш відгук 🙏
Ви обрали цю модель саме в даному ціновому сегменті та в потрібному кольорі для фотосесії. На сайті представлено багато схожих відтінків у різних тканинах та категоріях, але ваш вибір був свідомим — доступна ціна + потрібний колір.
✔️ Тканина відповідає опису й своїй категорії, і саме тому ціна на цю модель нижча, ніж на інші варіанти.
✔️ Запах після виробництва — нормальне явище для нових речей, яке зникає після прання.
✔️ Резинка — фабрична, стандартна для такого крою. Для когось вона здається щільною, для когось — зручною.
Звертаємо увагу: замовлення було оформлене з Prom Оплатою, що дає можливість оглянути товар ще на пошті перед тим, як приймати рішення забирати його чи ні. Ви оглянули й свідомо вирішили залишити костюм.
Шкода, що ви вирішили зосередитися виключно на мінусах і не зазначили плюси, які самі ж озвучили: акуратний пошив, гарний колір, швидка доставка. До того ж відгук залишено у розділі про магазин, тоді як описані вами враження стосуються конкретної моделі товару. Це створює у сторонніх покупців хибне уявлення про роботу магазину і виглядає емоційним, а не об’єктивним.
Ми цінуємо кожного клієнта і прагнемо залишати позитивний досвід. Тому вважаємо, що було б справедливо переглянути або видалити цей відгук, адже фактичних порушень з боку магазину не було.
- Комментарий продавца
- Тетяна Р.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
